04.07.2015

Формування цін на ринку молока відбувається дискримінаційно. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко під час парламентської години запитань до Уряду.

Очільник Міністерства повідомив, що роздрібні ціни на молоко зросли в торгових мережах на 45%, оптово-відпускні на молокопереробних підприємствах — на 21%. У той час як закупівельні ціни від населення — лише на 8,4%. «Цінова ситуація викликає серйозне занепокоєння. Ми спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі перевіряємо обґрунтованість такої вартості. Залучаємо для цього Антимонопольний комітет», — сказав Олексій Павленко.

Він наголосив, що Міністерство докладе максимум зусиль аби в бюджеті на 2016 рік були передбачені кошти на дотації для виробників молочної продукції. «Стратегічний вихід із ситуації — стимулювання кооперативного руху. Сьогодні це єдиний шлях до нової якості домашнього молока та підвищення закупівельних цін. У цьому нам потрібна дієва підтримка Верховної Ради», — підкреслив Міністр.