04.07.2015

Діяльність Міністерства інфраструктури наразі направлена на створення таких ринкових умов, щоб українське небо стало привабливішим для авіаперевізників. Про це в ході колегії Мінінфраструктури за участю Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка заявив Міністр Андрій Пивоварський.

Зусиллями Міністерства розблоковано процес видачі прав на експлуатацію повітряних ліній, подолано правовий вакуум, що більше року заважав функціонуванню галузі. «Вже після набрання чинності новим Порядком надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній фактично з’явився альтернативний український перевізник», – заявив Андрій Пивоварський, маючи на увазі компанію «Атласджет Україна», що отримала право літати по 36 напрямкам.

Міністерство на всіх рівнях лобіює прискорення підписання угоди про Спільний авіаційний простір з Європейським Союзом. Це питання винесено на найвищий рівень. «Я вже отримав повноваження на підписання Угоди та розраховую, що це відбудеться до кінця 2015 року», – повідомив Андрій Пивоварський.

«В той же час ми рухаємося вперед. В односторонньому порядку ми запровадили режим «відкритого неба» над Львовом та Одесою та наразі проводимо активну маркетингову діяльність із залучення нових авіаперевізників. Крім того, вже підготовлено до підписання угоду про спільний авіаційний простір зі США. Переговори продовжаться під час мого візиту до Вашингтону 13 липня», – заявив Міністр.