04.07.2015

1 липня в рамках візиту молодіжної делегації України до Литовської Республіки відбулося перше обговорення проекту «Молодіжний працівник» у Відкритому центрі молоді у Вільнюсі. Разом із литовськими колегами, українська делегація проаналізує основні інструменти роботи з молоддю в Україні та ЄС та вивчить досвід Литви у розробці професійного стандарту й сертифікації молодіжних працівників.

До складу української делегації входять: заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталія Радчук, керівник відділу соціально-інноваційних технологій Державного Інституту Сімейної та Молодіжної Політики України Лариса Москаленко, голова ініціативи реанімаційного пакету реформ з реформування молодіжної політики Юрій Юзич, асистент проекту ПРООН «Зміцнення національної спроможності для ефективного розвитку молоді та відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні» Уляна Біла та член групи з реформування молодіжної політики України та інші.

Візит задля обміну досвідом між Україною та Литвою триватиме до 4 липня. Нагадаємо, що Міністерство молоді і спорту вивчає європейський досвід та провадить низку консультацій із міжнародними партнерами щодо визнання європейських стандартів неформальної освіти в Україні. Зокрема, програма «Молодіжний працівник», що реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні, внесена до Плану дій з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на 2014-2017 роки.