05.07.2015

У рамках робочого візиту до Херсону та Миколаєва 3 липня Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський ознайомився із роботою державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт».

Спілкуючись з керівництвом порту, колективом та представниками профспілок, Міністр відмітив, що порт наразі працює майже на повну потужність. Для запланованого подальшого збільшення обсягів обробки вантажів інфраструктура порту має бути значно покращена. «Це мій перший візит на Херсонщину. Я побачив на власні очі, що ми маємо зробити для розвитку підприємства. Скажу вам так: чим швидше ми зможемо комерціалізувати державну стивідорну діяльність, тим швидше наші порти будуть розвиватись, ми будемо створювати робочі місця, сплачувати додаткові податки до державного та місцевого бюджетів», – заявив Андрій Пивоварський.

У держави немає ресурсів для вдосконалення портової інфраструктури, тому Міністерство інфраструктури працює над створенням таких умов, що зацікавили б приватних інвесторів. «Потенціал порту, транзитний потенціал України – дуже великий. Я розраховую, що після прийняття Верховною Радою відповідного закону, який дозволить приватизацію стивідорних (портових) компаній, вже за 6-12 місяців до порту зайде кілька інвесторів. Вони будуть готові будувати сучасні термінали, створювати нову інфраструктуру та робочі місця для мешканців регіону», – наголосив Міністр.

Крім того, Андрій Пивоварський взяв участь у церемонії нагородження видатних працівників з нагоди Дня працівників морського та річкового транспорту.