05.07.2015

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області протягом січня – червня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 8,9 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 2,4 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових  витрат та недостач ресурсів на суму 6,5 млн. грн.

За результатами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 12 досудових розслідувань і вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 10 позовів щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 2,1 млн. грн.

У 41 випадку до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За допущені порушення 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 28 – до дисциплінарної та матеріальної, 5 осіб звільнено із займаних посад.