07.07.2015

У рамках візиту відбулися переговори очільників зовнішньополітичних відомств України та Болгарії з Головою Одеської ОДА М.Саакашвілі та зустріч з представниками болгарської національної меншини. Міністри відвідали м. Болград – одне з місць компактного проживання болгар в Одеській області.

У центрі уваги переговорів з керівництвом області були питання реалізації спільних проектів підприємствами Одещини та Болгарії, шляхи активізації торговельно-економічної співпраці загалом. Болгарську сторону було поінформовано про ситуацію в регіоні, обговорено стан забезпечення прав та інтересів болгарської національної меншини.

У м. Болград Міністри відвідали гімназію ім. Раковського, де зустрілися з активом місцевої болгарської громади, учнями та викладачами цього закладу, в якому здійснюється викладання болгарської мови.

«Республіка Болгарія є лобістом інтеграції України до Євросоюзу, підтвердженням чому є той факт, що Болгарія однією з перших ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС», - наголосив Павло Клімкін під час переговорів зі своїм болгарським колегою.