07.07.2015

«У зв’язку зі складною ситуацією в Україні є багато активних людей, які потрапили у складні обставини, залишились без роботи і вони не збираються стояти осторонь, а намагаються започаткувати власну справу. Переконана, ми повторимо досвід 90-х років, коли малий бізнес став рушійною силою економіки. Зараз мікробізнес знову врятує країну. За оцінками спеціалістів з макроекономіки ми вже пройшли найнижчу межу падіння економіки. Далі будемо іти вперед. І розвиток малого бізнесу буде поштовхом до цього. Програма взялася за найскладніше – допомагати приватним ініціативам втілюватись у життя. Для цього потрібно дві речі. По-перше, доступ до фінансових ресурсів. Це було завжди складне питання для України. По-друге, невтручання держави, тобто дерегуляція, над чим ми активно працюємо», - зазначила Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна під час Презентації результатів впровадження Програми USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» за І півріччя 2015 року, яка відбулася 6 липня 2015 року.

Ксенія Ляпіна розповіла жінкам-підприємцям про результати роботи Державної регуляторної служби України у реалізації політики дерегуляції економіки та про необхідність застосування при прийнятті нормативно-правових актів державними органами та органами місцевого самоврядування Європейської методики - SME-test, яка допомагає приймати ефективні та економічно обґрунтовані рішення. Крім того, Голова ДРС закликала жінок підприємців допомагати у виявленні проблемних питань здійснення підприємницької діяльності та у напрямку дерегуляції економіки.

У Презентації також взяли участь: директор Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джед Бартон, партнери Програми USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» та жінки-учасниці тренінгової кампанії.

Учасникам Презентації представили результати та досягнення Програми, здобуті за час проведення навчання та надання консультаційної підтримки з фінансової та правової грамотності, особистої ефективності та розвитку лідерських якостей для жінок, що належать до вразливих категорій населення, а також обговорили подальші кроки у впровадженні Програми. Крім того, свої історії успіху презентували жінки-учасниці тренінгової кампанії Уляна Бабляк, Діана Безрукова, Тетяна Онопрійчук.