07.07.2015

Триває конкурсний відбір кандидатів на посади директорів 36 державних підприємств, у тому числі стратегічно важливих для економіки — Укрспирт, ДПЗКУ, Артемсіль та ДАК «Хліб України». Мінагрополітики запрошує бажаючих до участі у конкурсі, який було оголошено у червні.

Для відбору претендентів створено постійно діючу конкурсну комісію. До її складу входять представники відомих рекрутингових та консалтингових компаній MCG recruiting, Baker Tilly, AgriPersonnel. Залучення до відбору незалежних експертів мінімізує можливі корупційні ризики та заангажованість.

«Взяття на себе відповідальності та виведення державного підприємства з кризового становища – виклик, який може стати візитівкою  успішного керівника, - говорить Ірина Гнутова, начальник відділу кадрового забезпечення АПК Мінагрополітики, - Ті завдання, які ставляться перед директором ДП, істотно відрізняються від повсякдення управлінця приватної компанії. Але результат, який буде отримано, вимірюється загальнодержавним рівнем. Обійняти посаду – це реальний шанс своїми діями істотно вплинути на хід реформ у країні та наблизитись до європейського майбутнього».

Основними критеріями відбору кандидатів є успішний досвід управління підприємствами, наявність досвіду антикризового управління, здатність стратегічно мислити та бачити перспективу розвитку підприємства на майбутнє. Необхідними навичками є вміння складати та впроваджувати стратегічні плани, високий рівень фінансової грамотності, «підкованість» в юридичних питаннях, сильні лідерські та організаторські здібності.

До участі в конкурсах запрошуються кандидати, які відчувають в собі сили прийняти ці виклики та бажають приєднатися до впровадження реальних змін у країні.

«Виклики, які стоятимуть перед керівниками державних підприємств – це подолання наслідків попереднього недбалого управління, виведення компаній із кризи та збільшення надходжень до бюджету держави. Для досягнення цих цілей доведеться вирішити чимало надскладних завдань, таких як, подолання корупції, оновлення виробництва, погашення заборгованості. Ми запрошуємо до участі в конкурсах кандидатів, які відчувають в собі сили прийняти ці виклики!», - наголосила Ірина Гнутова.