07.07.2015

Комплексне застосування сил і засобів  підрозділів Державної прикордонної служби та взаємодіючих сил у боротьбі з організованою злочинністю у сфері незаконної міграції в рамках проведення спільної операції  «Кордон-2015», що проходить по всій території України з 15 червня,  вже принесли свої позитивні результати.

У підсумку співробітники Держприкордонслужби майже щодня виявляють і затримують осіб чи групи осіб, переважно з країн Східної та Центральної Азії, які не мають законних підстав перебувати на території України або тих, які намагаються подолати кордон у незаконний спосіб.

Так, учора  завдяки злагодженим діям прикордонників відділу «Вилок» Мукачівського загону на підступах до кордону з Угорщиною було затримано одну з найбільших груп незаконних мігрантів. Всього було виявлено 22 особи без документів, які назвалися громадянами Афганістану. Серед  затриманих було 15 чоловіків, 4 жінки та 3 дитини, одна з яких ще немовля.

Загалом з початку операції «Кордон-2015» прикордонники спільно з представниками інших відомств та прикордонних структур суміжних країн ЄС вже виявили та затримали 268 незаконних мігрантів. Доля затриманих визначиться після надання виявленим правопорушенням правової оцінки.