07.07.2015

Відбулася зустріч Дмитра Вовка, Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з доктором Петрою Ерлер, представником Агентства модернізації України. Під час зустрічі розглядалися питання імплементації енергетичного законодавства ЄС та підтримки реформ в енергетиці України з боку ЄС.

Доктор Петра Ерлер є знаний фахівець - в Європейській Комісії займалася питаннями розширення і політики щодо сусідніх країн, а також зміцненням європейської конкурентоспроможності, в Агентстві модернізації України займається угодою про вільну торгівлю між Україною і ЄС та питаннями інфраструктури, у т.ч. енергетикою.

Агентство модернізації України (The Agency for the Modernisation of Ukraine) – це неурядова некомерційна організація, головний офіс якої знаходься у Відні (Австрія). Основне завдання Агентства – об’єднати погляди та досвід Сходу та Заходу для підтримки процвітаючої економіки і розвиненої демократії в Україні. Агентство модернізації України має підтримку соціальних партнерів - Федерації роботодавців та Федерації профспілки України.