07.07.2015

За минулий тиждень (з 29.06 по 05.07) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Зокрема, впродовж тижня зареєстровано 1 тис. 257 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 43 особи.

Ліквідовано 997  пожеж, врятовано на пожежах 12 осіб та не допущено знищення вогнем 305 будівель і 18 од. техніки. На пожежах загинуло 12 осіб, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 3 млн. 467 тис. грн.

Так, 30 червня у м. Харків у приміщеннях станції технічного обслуговування автомобілів ПП «Агат» виникла пожежа, внаслідок якої 1 особа постраждала. Вогнем знищено приміщення станції технічного обслуговування та 7 легкових автомобілів. Причина пожежі встановлюється.

1 липня у м. Черкаси в Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка на балконі 2-го ярусу глядацького залу виникла пожежа, з подальшим розповсюдженням вогню на решту глядацького залу та покрівлю театру. Внаслідок пожежі знищено та пошкоджено підлогу, глядацькі крісла, покрівлю на загальній площі близько 500 м2. Причина пожежі та розміри матеріальних збитків – встановлюються.

З початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 150 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 657 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло28 осіб.

За оперативними даними за тиждень виникло 512 дорожньо-транспортних подій, внаслідок яких загинуло 84 особи та постраждало 633 особи.