08.07.2015

Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, співголова Змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва Геннадій Зубко під час зустрічі  з Державним секретарем з питань зовнішньої торгівлі, розвитку туризму та підтримки французів за кордоном Франції, співголовою Змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва Матіасом Феклом.

«Україна прагне до активізації міжгалузевого співробітництва та готова провести сьоме засідання Змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва у квітні 2016 р. у Києві», - заявив Геннадій Зубко.

Геннадій Зубко зазначив, що Україна зацікавлена у поглибленні українсько-французького економічного та інвестиційного співробітництва не тільки у сфері агровиробництва та транспорту.

«Ми готові до співпраці у галузях енергетики – як традиційної, так і з відновлювальних джерел, а також реалізації проектів з енергоефективності», – підкреслив він.

Крім того, Віце-прем’єр-міністр зазначив, що Україна та Франція вивчатимуть можливості співпраці у модернізації виробничої бази української промисловості, а також у сферах екології та туризму.

«Ми також дуже зацікавлені в експертному співробітництві із Францією у контексті реалізації реформ в Україні, зокрема щодо зміцнення інституційного потенціалу місцевих і муніципальних органів влади», - додав урядовець.

Геннадій Зубко, як співголова комісії, підтвердив готовність взяти на себе вирішення проблемних питань, які виникають в роботі французького бізнесу в Україні.