08.07.2015

7 липня в ДСНС України відбулося чергове засідання Урядової комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла 8 червня цього року в Київській області на чолі з  головою Урядової комісії – очільником ДСНС Миколою Чечоткіним.

В ході засідання учасники обговорили питання, що стосувалися рекультивації території, тобто процесу штучного відновлення родючості ґрунтів і рослинного покриву після техногенного порушення. На розгляд було представлено Проект Плану відновлення екологічної рівноваги на території довкола нафтобази “БРСМ-нафта”. Після внесення остаточних поправок цей Проект буде подано на затвердження до Кабінету Міністрів України.

Також були узгоджені питання подальшого протипожежного захисту нафтобази та проаналізовані нормативно-правові акти відповідно до яких здійснюється проектування та будівництво об’єктів підвищеної небезпеки, у тому числі і нафтобази «БРСМ-нафта».

Представники правоохоронних органів доповіли, що наразі слідча комісія відібрала всі зразки для проведення експертиз та досліджень, складено план слідчих дій. Результати розслідування будуть оприлюднені після остаточного завершення слідства.

В подальшому Урядовою комісією формуватиметься звіт, у якому буде проаналізовано результати роботи Комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Київській області за ввесь період її функціонування.