08.07.2015

Особовий склад Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Одесі відвідав посол США в Україні Джеффрі Р.Пайєтт. Посол привітав військових моряків з Днем Військово-Морських Сил, який відзначався 5 липня.

На фрегаті «Гетьман Сагайдачний» відбулася протокольна зустріч командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Сергія Гайдука з послом США в Україні Джеффрі Р.Пайєттом. Керівник виду Збройних Сил України подякував американській стороні за послідовність у питаннях міжнародного співробітництва, зокрема, в проведенні американсько-українських навчань серії «Сі Бриз», що проходять у Чорному морі в рамках програми НАТО «Партнерство заради миру», а також тактичних тренувань типу PASSEX та інших заходів співпраці.

Віце-адмірал Сергій Гайдук поінформував посла про хід підготовки навчання «Сі Бриз-2015» та висловив сподівання, що посол США в Україні відвідає навчання. Командувач українських ВМС також подякував за військово-технічну допомогу, яка надається українському флоту з боку США.

Американський дипломат розповів про зусилля, які докладаються для зміцнення регіональної безпеки та розвитку міжнародного співробітництва.  Також посол побажав особовому складу «Гетьмана Сагайдачного» успіху у всіх починаннях.