10.07.2015

Близько 150 бізнесменів та представників Уряду візьмуть участь у бізнес-форумі Україна-США, який відбудеться 13 липня у Вашингтоні. Український Уряд ставить за мету презентувати нову команду реформаторів та налагодити прямі зв'язки з ключовими інвесторами.

Українська делегація на чолі з Прем'єр-міністром України розповість американським бізнесменам та інвесторам про реформи та можливості, які зараз з'являються в Україні. Більш детальна робота з потенційними інвесторами буде проводитися вже безпосередньо після Форуму.

“Інвестор повинен багато разів зустрітися з майбутніми партнерами, переконатися, що політика країни у певній галузі не змінюється перед кожною зустріччю, познайомитися з керівним складом підприємства, урядом тощо”, - зазначив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

Він також додав, що найкращими та основними адвокатами України є інвестори, які вже працюють на нашому ринку. Саме вони повинні першими відчути суттєве покращення умов ведення бізнесу та запросити колег.

На бізнес-форумі будуть присутні близько 150 представників бізнесу та зацікавлених сторін. Спікерами та модераторами стали одні з найвідоміших світових інвесторів: Джордж Сорос, Дейвід Рубенштейн, президент компанії NCH, представник фонду ОРІС та інші.

На форумі, передусім, пройде обговорення можливостей розвитку бізнесу в Україні.

“Окрім стандартних секторів, таких як агробізнес та інфраструктура, ми вирішили додати до порядку денного деякі інші галузі, які раніше не обговорювалися та були мало відомі. Це так звані сектори економіки, які побудовані на знаннях (“knowledge based economy”) і тут ми не говоримо тільки про ІТ аутсорсинг. Це іноді набагато складніші сфери, такі як фармацевтика, інженерні послуги, авіа- та ракетобудівництво. Ми будемо говорити про ті галузі, в яких у нас є значний потенціал розвитку” - повідомила заступник Міністра - Торговий представник України Наталія Микольська.

Під час брифінгу були також представлені інформаційні матеріали та промо-відео, яке підготували спеціально для бізнес-саміту Україна-США.

Промо-відео, яке наочно демонструє великий потенціал, що має наша країна та наші люди, можна переглянути тут