10.07.2015

Щорічно, починаючи з 2010 року, відповідно до рішення Басейнової ради р. Дністра, у другу суботу липня відзначається Міжнародний День Дністра – однієї з великих європейських річок.

У рамках відзначення Дня Дністра на території кожної області басейну (Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Одеська та Чернівецька) обласними та басейновим управліннями водних ресурсів організовуються та проводяться заходи організаційно-масового характеру, спрямовані на підвищення екологічної свідомості та поширення ідеї дбайливого ставлення до водних ресурсів басейну річки Дністер.

Цього року з нагоди святкування Дня Дністра протягом липня планується проведення низки заходів, спрямованих на виховання шанобливого ставлення до природи, зокрема, організація та проведення тематичних зустрічей з молоддю; встановлення водоохоронних знаків на р. Дністер; проведення екологічних акцій з розчищення та упорядкування прибережно-захисних смуг р. Дністер спільно з екологічними громадськими організаціями та ін.