10.07.2015

З початку літніх канікул за груповими замовленнями на перевезення в поїздах організованих груп дітей Придніпровська залізниця сформувала 12 дитячих поїздів, у яких подорожували близько 4 тисяч школярів.

Відпочинок на азовському узбережжі залишається улюбленим місцем відпочинку дітлахів. Дитячі поїзди Придніпровської залізниці прямують до Генічеська, Запоріжжя, Якимівки.

Цьогоріч для перевезення маленьких пасажирів до місць відпочинку та зворотно на залізницях сформовано два склади з 20 вагонів для призначення спеціальних дитячих поїздів – по одному на Придніпровській та Південно-Західній залізницях. Вагони, у яких мандрують маленькі пасажири, обладнані ременями безпеки для запобігання падінню з верхніх полиць. Дитячі поїзди залізничники своєчасно екіпірують білизною, водою, миючими та дезінфікуючими засобами. Під час подорожі дітей супроводжує досвідчена поїзна бригада.

Упродовж літнього періоду для забезпечення перевезень дітей до місць відпочинку, контролю за безпекою та графіком руху дитячих поїздів на залізницях діють оперативні штаби за участю відповідальних працівників. На вокзалах та станціях залізничники допомагають в організації посадки та висадки груп дітей.

Довідково

Щоб замовити проїзні документи для груп пасажирів від 9 осіб, достатньо звернутися до будь-якої залізничної каси.

Згідно з Правилами перевезень на залізничному транспорті продаж проїзних документів для перевезення груп пасажирів здійснюється за попередніми замовленнями підприємств, організацій та установ, які організовують групи для перевезень.

При груповому перевезенні за необхідності можна один раз здійснити заміну в списку, але не пізніше, ніж за одну добу до відправлення поїзда. Для цього керівник групи має написати заяву в пункті оформлення проїзних документів.