11.07.2015

Розвиток логістичних центрів в Україні – важливий крок до швидкого «одужання» економіки. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час відкриття нового митного терміналу «Калинівка» на базі відповідного логістичного центру.

Він зазначив, що логістика має потужний потенціал у структурі розвитку української економіки.

«Україна може запропонувати Європі унікальні логістичні послуги, з огляду на наш досвід та географічне розташування. Дуже важливо стимулювати та просувати такі інвестиційні проекти саме в регіонах. Це дасть необхідний поштовх для розвитку малого і середнього бізнесу та прискорить процес «одужання» української економіки», – наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, діяльність великих розподільчих центрів з обслуговування вантажів є важливою ланкою у розвитку виробництва та активізації торгівлі.

«Відкриття терміналу такого рівня на базі логістичного центру – це підтвердження того, що український бізнес продовжує розвиватись, незважаючи на складні економічні, політичні і військові обставини», - заявив Віце-прем’єр-міністр.

Віце-прем’єр-міністр України наголосив, що у нинішніх економічних умовах не менш важливо створювати ефективні умови для роботи не тільки іноземним, але і українським інвесторам.

«Ми повинні давати позитивний сигнал всім, хто хоче працювати на українському ринку», – підкреслив він.

«Країна шукає зовнішніх інвесторів, але потрібно більше звертати увагу на внутрішніх інвесторів, які  вже мають перспективні плани,  розвиваються, будують і створюють робочі місця», - додав він.

Довідково

Логістичний центр «Калинівка» – це сучасний комплекс із європейськими стандартами обробки та обслуговування зовнішньоекономічних вантажів та автотранспортних засобів, що їх перевозять.