13.07.2015

Мінагрополітики, українське суспільство та міжнародні партнери очікують від Державної продовольчо-зернової корпорації прозорої та прогнозованої роботи. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко під час виробничої наради в держкорпорації.

Міністр аграрної політики та продовольства привітав колектив з початком нового маркетингового року, наголосивши при цьому на пріоритетних завданнях корпорації. Серед них – оперативне узгодження з китайськими партнерами річних планів щодо обсягів поставок зернових та їхнє своєчасне виконання. Це дозволить залучити другий транш в 1,5 млрд. долл. США, який необхідний для модернізації логістичних потужностей. «Корпорація має великий потенціал, у тому числі завдяки широкій мережі елеваторів. Але є проблема з використанням цієї інфраструктури. Наприклад, елеватор в Миколаївській області завантажений менше ніж на половину», — сказав Олексій Павленко.

Особливу увагу Міністр приділив контролю за якістю зернових, необхідності чіткої координації з департаментами Міністерства, організації ефективної роботи кожної маркетингової ланки – від закупівлі зернових до відвантаження. «Сезон буде непростим, перед корпорацією стоять серйозні виклики та очікування. На жаль, протягом минулих періодів компанію супроводжував довгий корупційний шлейф. Керівництво та колектив своєю роботою повинні довести суспільству, що ситуація докорінно змінилася, що корпорація працює прозоро та приносить державі прибутки», – заявив Олексій Павленко.