13.07.2015

9 липня під головуванням заступника Міністра молоді та спорту Сергія Митрофанського відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань формування механізмів забезпечення молоді доступним житлом, до складу якої входять представники центральних органів виконавчої влади та громадських об'єднань.

Склад робочої групи було сформовано шляхом відкритого набору учасників через розміщення оголошення про формування робочої групи на інформаційних ресурсах Міністерства. Таким чином кожен бажаючий, який має відповідний досвід та знання, міг долучитись до роботи зазначеної групи.

Під час свого виступу Сергій Митрофанський наголосив на важливості утворення міжвідомчої робочої групи, оскільки її діяльність направлена на вирішення однієї з найболючіших проблем молоді – забезпечення власним житлом.

Водночас Сергій Митрофанський підкреслив, що на сьогодні існує недостатньо ресурсів для забезпечення молоді житлом, а одним з ефективних механізмів може стати створення системи молодіжних житлово-будівельних кооперативів.

Під час засідання члени міжвідомчої робочої групи обмінялись баченням та ідеями щодо вирішення питання забезпечення молоді доступним житлом, зокрема, було презентовано програму "Власна оселя – власними руками" через створення системи молодіжних житлово-будівельних кооперативів".