13.07.2015

9 липня в Міністерстві молоді та спорту за ініціативи всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молодіжний центр працевлаштування" відбулась робоча зустріч представників молодіжних центрів праці.

У 2015 році ВМГО «Молодіжний центр працевлаштування» за підтримки Мінмолодьспорту реалізовуватиме проект «Молодіжні ярмарки вакансій та кар’єри, зокрема для внутрішньо переміщених осіб», який став переможцем конкурсу з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими молодіжними та громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2015 році.

Проект являє собою цикл заходів, які поєднують в собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців та виставки всеукраїнських та регіональних компаній. Мета проекту – впровадження ефективного механізму налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю через проведення ярмарок вакансій та кар’єри.

Під час зустрічі обговорено формат організації проекту, а також діяльність регіональних молодіжних центрів праці та реалізація програм і заходів спільно з Міністерством молоді та спорту.

«Проведення подібних заходів для молоді є важливим кроком у вирішенні питань стабілізації ситуації на ринку праці. Ярмарки вакансій сприятимуть забезпеченню зростанню рівня зайнятості, підвищення престижу робітничих професій та задоволенню кадрових потреб роботодавці. В цьому питанні ви можете розраховувати на всебічну підтримку Міністерства» - зазначив заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський.