14.07.2015

13 липня під час робочого візиту до Донецької області, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відвідав спортивні об’єкти Артемівська, зокрема побував на спортивному майданчику «Ювілейний» і стадіоні «Металург». На сьогоднішній день серед спортивних об’єктів, які працюють на території Донецької області стадіон «Металург» є єдиним, який має статус бази олімпійської і паралімпійської підготовки.

Ігор Жданов подякував обласній та міській владі за внесок у розвиток українського спорту.

«Однією з цілей поїздки до Донеччини для мене була ціль довести, що Донецький регіон – це частина України, і Міністерство молоді та спорту України цінує і шанує його спортсменів. Ми будемо підтримувати Донеччину, так як і інші області України», - зазначив Ігор Жданов. Зокрема, Міністр, подякував спортивній громадськості регіону за медалі, які збірній України принесли вихованці Донецької області на І Європейських Іграх – зокрема, Аліна Махиня, Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Яків Хаммо.

Після відвідання спортивної бази Артемівська Ігор Жданов провів зустріч зі спортивним активом Донецької області. У заході взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Андрусів, заступник Артемівського міського голови Тетяна Куліш, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Володимир Мицик, голова комітету по фізичній культурі і спорту Артемівської міської ради Віктор Лис, керівники обласних спортивних організацій, тренери, представники спортивної спільноти регіону.

Під час зустрічі було розглянуто низку важливих питань: забезпечення фінансування підготовки спортсменів до змагань, розвитку дитячо-юнацького та масового спорту, оновлення інвентарю та спортивного знаряддя в школах, складення рейтингу за формою звітності № 2-ФК, необхідність консолідованого заліку для спортсменів регіону.

Ігор Жданов поділився зі спортивною громадськістю Донеччини останніми напрацюваннями в роботі Міністерства молоді та спорту України та відповів на питання щодо шляхів реформування галузі.

«Головне для нас – це дотримання принципу «не нашкодити». Ми повинні зберегти краще з того, що вже є, і впровадити те нове, чого нам не вистачає. А найкраще зробити це ми можемо, якщо у будь-якій реформі будемо спиратися на обґрунтовану думку всіх фахівців з конкретного питання», - сказав Міністр.

Ігор Жданов наголосив, що Міністерство молоді та спорту України створює умови для розвитку галузі, а відповідальність за реалізацію державної політики у сфері лежить на керівниках місцевої влади. Учасники зустрічі домовилися про посилення плідного співробітництва з метою примноження спортивних здобутків України.