14.07.2015

Сьогодні, 13 липня,у Брюсселі офіційно розпочав свою роботу Комітет асоціації – двосторонній орган співробітництва між Україною та ЄС, утворений відповідно до Угоди про асоціацію.

Комітет асоціації є другим за важливістю інституційним органом з її виконання після Ради асоціації, засідання якої відбулося у грудні 2014 року.

Українську делегацію на засіданні очолює заступник Міністра Кабінету Міністрів України – директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталія Гнидюк; делегацію ЄС – управляючий директор Європейської служби зовнішньої діяльності питань Європи та Центральної Азії Луіс-ФіліпеФернандес ДеЛаПенья.

Засідання триватиме протягом двох днів (13-14 липня), під час яких сторони обговорюватимуть питання політичного, торгово-економічного та секторального співробітництва між Україною та ЄС, від реалізації яких залежить інтеграція України до ЄС.

Вобговоренні братимуть участь представники інституцій ЄС, а також 16 заступників міністра, відповідальних за питання європейської інтеграції, які на щоденній основі займаються реалізацією Угоди про асоціацію в Україні.