14.07.2015

У Міністерстві аграрної політики та продовольства обговорили нові моделі фінансової інфраструктури ринку капіталу України. Документ розробили Європейський банк реконструкції та розвитку разом з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Мета проекту – надання рекомендація і створення дорожньої карти розвитку для оптимізації інфраструктури вітчизняного ринку капіталу.

«ЄБРР підтримує розвиток місцевого капіталу в тих країнах, в яких веде свою діяльність. Україна має величезний потенціал, але не має добре організованого, регульованого капітулу на товарному ринку. Сьогодні спільними зусиллями ми маємо створити правову визначеність цього питання», - зазначив Брайан Алан Тейлор, консультант Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Створення ефективного ринку капіталу, розвиток і освоєння внутрішніх капітальних запасів та залучення інвестицій в Україну буде сприяти підвищенню рівня ВВП. Сьогодні ми маємо подолати всі бар’єри, які стоять на шляху створення цього ринку, прийняти міжнародні стандарти, які будуть відповідати внутрішнім потребам держави», - зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

За словами представників ЄБРР реалізація запропонованого плану створить довіру до ринку капіталу, забезпечить економічний розвиток, знизить ймовірність ризику дефолту.