14.07.2015

У ході перебування Володимира Демчишина у Вашингтоні заплановано проведення засідання Українсько-Американської Робочої групи з питань енергетичної безпеки під головуванням Міністра та Спеціального Посланника Державного департаменту США з енергетичних питань Амоса Хокстена.

Також заплановані зустрічі з керівництвом Міністерства енергетики США, представниками Конгресу, Міністерства фінансів, Міністерства торгівлі, Офісу Торговельного представника, керівництвом Ексімбанку, OPIC, USAID та USTDA.

Зустрічі відбудуться паралельно із проведенням першого українсько-американського бізнес-форуму, покликаного показати інвестиційні можливості для американських компаній в українській економіці, у тому числі в енергетиці (у рамках окремої панелі «Енергетика та енергоефективність»).

Такі великі форуми демонструють потенціал нашої економіки та відповідних її секторів. Паралельний візит Міністра проходить в площині двосторонніх зустрічей з демонстрацією реальних проектів, можливостей, конкретних «кейсів» вкладення інвестицій в український паливно-енергетичний комплекс.

Така робота дозволить потенційним американським інвесторам отримати повну картину можливостей в українській енергетиці, почути в режимі off-records інформацію про реальний стан справ у галузі та краще зрозуміти систему ухвалення рішень у нашій державі.