15.07.2015

На сьогодні понад 8,5 тисяч родин вже скористалися програмою, відповідно до якої Держава компенсує частину суми кредиту на придбання «негазового» котла або енергоефективного обладнання та матеріалів.

Загалом з моменту старту програми у жовтні 2014 року банками видано кредити на заміну газових котлів, енергозберігаючого обладнання та матеріалів на суму майже 151 млн. грн.

«З кожним днем програма державної підтримки населення до впровадження енергоефективних заходів набуває все більшої популярності. Лише за останній тиждень видано кредитів на суму 21 млн. грн. Для порівняння у попередні місяці така сума кредитів була використана населенням протягом п’яти тижнів, - коментує результативні показники програми Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. – Такі цифри черговий раз свідчать про те, що механізм державної підтримки працює та є простий, прозорий і доступний кожному».

За словами Голови Агентства, збільшенню кількості учасників програми також сприяла інформаційно-роз'яснювальна робота, яку проводить Агентство в регіонах країни. «Для нас головне, щоб кожен українець знав, що у нього є можливість долучитися до заходів з енергозбереження та отримати допомогу від держави», - підкреслив Сергій Савчук.

Також нагадаємо, що реалізація програми державної підтримки з енергозбереження має великі переваги, серед яких:

скорочення споживання енергоресурсів;

зменшення фінансового навантаження на домогосподарства, завдяки можливості заощаджувати на оплаті комунальних послуг.