15.07.2015

Голова комісії з реорганізації Укрзалізниці – в.о. генерального директора Олександр Завгородній на прес-конференції в Києві 14 липня 2015 року розповів про перші кроки на посаді. Серед першочергових завдань очільника галузі – ефективна технічна політика, прозорий, відкритий та колегіальний підбір професійних кадрів, утвердження європейських стандартів відповідно до директив ЄС, удосконалення вантажної роботи, клієнтоорієнтованість та проведення заходів з реформування залізничного транспорту.

«Ми займаємося програмою модернізації і будемо приводити експлуатаційний стан до світових параметрів. Орієнтуємося на європейські стандарти, але і європейцям є чому повчитися в українських залізничників. Зокрема, система безпеки в нас дозволяє забезпечити перевезення з мінімальними ризиками. Залізнична галузь знаходиться в складному, але не критичному стані, як пишуть ЗМІ», – зауважив Олександр Завгородній.

Він повідомив, що зараз проводиться експрес-аудит так званого запасу міцності, тобто технічного стану залізничної інфраструктури, рухомого складу, для забезпечення безпечних перевезень пасажирів та вантажів, здійснюватимуться заходи для збільшення обсягу вантажних перевезень у тому числі й завдяки ефективному використанню рухомого складу, повернення вагонів з оренди та передачі в управління Українського транспортно-логістичного центру. Також впроваджуватиметься система «єдиного електронного вікна» для відкритого доступу клієнтів до всіх без винятку операцій щодо отримання документів дозвільного характеру, договорів, довідок тощо. «Ми повинні повернутися обличчям до клієнта: і до вантажовідправника, і до пасажира», – зазначив Олександр Завгородній.

Окрім того, впроваджуватиметься система «електронних торгів» для відкритого рівного доступу всіх потенційних учасників ринку. За словами Олександра Завгороднього, нині поки що закупівлі через електронний майданчик здійснюють лише три залізниці.

Очільник галузі відновлюватиме дієві механізми управління залізничним транспортом на всіх напрямках діяльності, зокрема, що стосуються безпеки, експлуатаційної роботи, забезпечення, персоналу та інших. Також діятиме прозорий принцип призначення на посади керівників структурних підрозділів.

Також серед пріоритетних завдань нового керівництва – виконання вимог Постанови КМУ №200 «Про утворення АТ «Українська залізниця», підготовка змін до законів та інших нормативних документів у галузі залізничного транспорту, підготовка програми розвитку залізничного транспорту на 2015- 2020 роки.

Довідково:

До сфери Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші підприємства та організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Залізничний транспорт України є провідною галуззю в дорожньо-транспортному комплексі країни, який забезпечує 82% вантажних і майже 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту.

Експлуатаційна мережа залізниць України складає майже 22 тис. км з яких 45% електрифіковано. За обсягами вантажних перевезень залізниці України займають четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Вантажонапруженість українських залізниць (річний обсяг перевезень на 1 км) в 3-5 разів перевищує відповідний показник розвинених європейських країн.