15.07.2015

14 липня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів переговори з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Словенії Карлом Ер’явцем, який відвідує Україну з робочим візитом.

Павло Клімкін детально поінформував про практичні заходи української влади щодо врегулювання ситуації на Сході України, зокрема виконання Мінських домовленостей. Міністр також наголосив, що лише чесні вибори на Донбасі за участю ОБСЄ є єдиним шляхом політичного врегулювання ситуації.

«Словенія повністю підтримує суверенітет та територіальну цілісність України, підтримує зусилля Києва з виконання Мінських домовленостей», - зазначив Карл Ер’явець. За його словами, санкції ЄС будуть діяти доти, доки не буде досягнуто миру на Сході України. Він також зазначив, що питання стосовно звільнення Надії Савченко буде на порядку денному наступного засідання Ради ЄС у закордонних справах.

Обговоривши тематику європейської інтеграції України, Карл Ер’явець висловився за необхідність запровадження ЄС безвізового режиму для громадян України.