15.07.2015

13 липня 2015 року в Українському кризовому медіа центрі відбувся прес-брифінг Голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва та державного уповноваженого Комітету Марії Ніжнік на тему: "Антимонопольна політика України: пріоритети на 3 місяці".

За словами Юрія Терентьєва, перед Антимонопольним комітетом України стоїть ряд важливих завдань.

Головними пріоритетами діяльності нової команди Антимонопольного комітету України у короткостроковій перспективі (протягом 3 місяців) є:

1. Забезпечення відкритості діяльності Комітету, зокрема, у підтримці прийняття законопроектів щодо встановлення методики визначення штрафів, стосовно підняття порогу концентрацій, а також забезпечення прозорості діяльності. Також Комітетом вже проведено низку заходів та зустрічей з представниками бізнесу та громадськості. Крім того, розпочато інтенсифікацію міжнародної співпраці;

2. Конкурентна правозастосовча діяльність. Першочерговим є вирішення питань на соціально важливих ринків, зокрема, на ринку енергетики;

3. Кадрове оновлення.

Також за словами голови Комітету важливим кроком є проведення заходів для підвищення рівня конкурентної свідомості та обізнаності суб’єктів господарювання та громадськості.

«Ми відкриті до бізнесу, не «чіпляємось» за повноваження, не розглядаємо кількість накладених штрафів як показник ефективності, а дивимось в цілому на покращення ситуації з конкуренцією і демонополізацією як на кінцевий і позитивний результат нашої діяльності», – зазначив Юрій Терентьєв.