15.07.2015

Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський доручив Державному агентству автомобільних доріг України ліквідувати щонайменше мільйон квадратних метрів ямковості на українських дорогах до кінця липня цього року.

Таке рішення прийняте за результатами оперативної урядової наради в Кабінеті Міністрів.

«Вимушений констатувати, що за останній час ямковість на автомобільних дорогах не зменшилася, а навпаки зросла до 5 млн. кв.м., і це неприпустимо. Ставлю перед «Укравтодором» чітке завдання – ліквідувати щонайменше 1 млн. кв.м. ямковості до кінця цього місяця, по 100 тис. кв. м в день. Але ми всі розуміємо, що цього замало, ямковість досі перемагає Укравтодор! Без реальної реформи всієї системи будівництва та утримання автомобільних доріг ніяких відчутних змін автомобілісти не відчують», - наголосив Валерій Вощевський.

Віце-прем’єр-міністр доручив Міністерству фінансів забезпечити виділення необхідних коштів на зазначені роботи, які передбачені у Державному бюджеті. За попередніми підрахунками, йдеться про суму у 300 млн. грн.

За дорученням Валерія Вощевського, «Укравтодор» щоденно звітуватиме про виконання робіт з ямкового ремонту доріг.

«Вимагаю щоденного публічного звіту про обсяги виконаних ремонтних робіт. Винні у затягуванні процесу будуть притягнуті до відповідальності. Я також прошу представників громадянського суспільства взяти під свій контроль виконання цієї роботи та сигналізувати, якщо далі декларації намірів справа нікуди не посунеться», - підкреслив  Віце-прем’єр-міністр України.