15.07.2015

Фахівці Державної фінансової інспекції в Черкаській області протягом січня – червня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 11,5 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 34 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 25 досудових розслідувань.

Задля максимального відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 10 позовів на загальну суму понад 6 млн. грн.

У 187 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 311 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 78 – до дисциплінарної та матеріальної, 13 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 9 млн. грн.