16.07.2015

Протягом наступних двох місяців за домовленістю з представниками американської митниці та прикордонної служби до України приїдуть американські митники, які поділяться своїм досвідом з українськими колегами. Про це Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров повідомив 15 липня під час прес-конференції у Київській міській митниці.

«Учора я зустрічався з керівництвом американської митниці та прикордонної служби, які вже надають нам технічну допомогу. Ми домовилися, що протягом наступних двох місяців від американської сторони приїдуть митники, які працюватимуть у Київській та Одеській митницях по обміну досвідом. Гадаю, що це буде дуже важливим та корисним для нас», – наголосив Роман Насіров.

За його словами, сьогодні спостерігається дуже великий інтерес Америки до України, до тих реформ, які наразі проводяться в нашій державі. Це якнайкраще засвідчив перший Американсько-український бізнес-форум, на якому потенційним американським інвесторам було презентовано українську податкову реформу.

«Американсько-український бізнес-форум дуже велика подія. Ми плануємо проводити такі заходи в європейських, а потім і в азіатських країнах. Україні приділяється дуже багато уваги, тим реформам, які ми сьогодні проводимо. Для реалізації цих реформ ми здійснюємо важливі кроки. Одним з них є призначення на Київську міську митницю нового керівника, який має впоратись з тими проблемами, які існували (ми їх не приховуємо), та перебудувати роботу так, щоб це була дійсно гарна сервісна функція для компаній, які розмитнюють товари у місті Києві», – зазначив Голова ДФС.

Крім того, особливу увагу нове керівництво Київської міської митниці має приділити питанню боротьби з корупцією.

Голова ДФС Роман Насіров також закликав керівника Київської міської митниці до активної роботи щодо удосконалення роботи митниці та запевнив у своїй підтримці дієвих кроків та напрацювань у цьому напрямі.