16.07.2015

Міністром оборони України генерал-полковником Степаном Полтораком прийнято рішення про перевірку даних щодо об’єктів та земельних ділянок, які перебувають у власності Міністерства. А також поставлено завдання провести перевірку на предмет законності передачі нерухомих об’єктів військового майна у володіння третім особам.

11 червня цього року набрало законної сили рішення Господарського суду Одеської області, згідно з яким визнано право власності оборонного відомства на об’єкти нерухомості. Йдеться зокрема про приміщення спортивного клубу Міністерства оборони, загальною площею понад 27 тис. куб. м, що раніше перебували у власності сторонніх осіб.

У 2006 році внаслідок перевищення службових повноважень колишніми посадовими особами Міністерства оборони було укладено незаконні договори, унаслідок чого ряд об’єктів в Одесі вилучено зі сфери управління оборонного відомства.

Із зазначених об’єктів нерухомості на виконання судового рішення повернуто із чужого незаконного володіння нерухоме майно загальною площею понад 220 кв. м, розташоване в Одесі.