16.07.2015

Протягом І півріччя 2015 року Державною казначейською службою України попереджено 5,7 тис. фактів порушень бюджетного законодавства, допущених розпорядниками й одержувачами коштів державного та місцевих бюджетів на загальну суму 1348,9 млн. гривень.

Зокрема, перевіркою первинних документів, що надані органам Казначейства бюджетними установами перед оплатою платіжних доручень, виявлено порушень бюджетного законодавства:

по державному бюджету -  в кількості 1,2 тис. на загальну суму 566,3 млн. грн.;

по місцевих бюджетах - в кількості  4,1 тис. на загальну суму 733,4 млн. грн.;

відмовлено у прийнятті до виконання - 451 платіжне доручення по установах державного та  місцевих бюджетів на загальну суму  49,2 млн. гривень.

Окрім цього, органами Казначейства протягом І півріччя поточного року при відкритті рахунків, прийнятті кошторисів, звітності та інших документів, виявлені порушення бюджетного законодавства та прострочена кредиторська заборгованість із  заробітної плати, стипендій, грошовому забезпеченню, комунальним платежам, внаслідок чого, до бюджетних установ і організацій направлено 2386 попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення виявлених порушень.