16.07.2015

У регіонах продовжують працювати робочі групи Міністерства соціальної політики, які, за розпорядженням Міністра Павла Розенка, перевіряють хід впровадження соціальних реформ, надають консультативну допомогу місцевим управлінням соцзахисту, районним держадміністраціям для поліпшення якості надання соціальних послуг.

Групи кращих фахівців міністерства інспектують роботу соціальних служб за трьома критеріями: впровадження нової системи надання житлових субсидій, якість і оперативність надання допомоги переселенцям, стан виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції».

На виконання зазначеного розпорядження заступник Міністра соцполітики Валерій Ярошенко сьогодні розпочав робочу поїздку до Полтавської і Харківської областей. 15 липня у спеціалізованому Миргородському санаторії «Слава» він ознайомлюється з роботою закладу і умовами оздоровлення відпочивальників.

Під час зустрічі з директором Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Людмилою Корнієнко і керівництвом санаторію йшлося про нагальні проблеми підприємства та шляхи їх вирішення, а також про плани діяльності санаторію на 2016-2017 роки.

Сьогодні ж відбудуться зустрічі заступника Міністра соцполітики з владою міста Миргорода і працівниками соціальних служб.

16 липня Валерій Ярошенко ознайомиться з роботою Харківського міського центру зайнятості і Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Відвідає він і управління соціального захисту населення адміністрації Дзержинського району Харківської міськради, управління праці і соціального захисту населення Дергачівської районної держадміністрації.

Підсумки поїздки будуть підбиті у прес-центрі Харківської облдержадміністрації під час зустрічі заступника Міністра з журналістами.