17.07.2015

16 липня відбулося урочисте відкриття олійно-екстракційного заводу «Олсідс Блек Сі» за участі Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка в рамках його робочого візиту до Одеської області.

«Реалізація цього проекту підтверджує привабливість національного агросектору для системних світових інвесторів. Залучені близько 200 млн. доларів США свідчать про вагомі перспективи галузі», - наголосив Міністр Олексій Павленко, вітаючи співробітників з нагоди відкриття заводу.

За словами Міністра, запуск такого комплексу – це нові робочі місця, розвиток територій, фінансування соціальної сфери Одещини, а також внесок у розвиток високотехнологічної олійної галузі, яка є стратегічно важливою для вітчизняного агросектору.

Довідково

У першому кварталі 2014 року розпочалося будівництво олійно-екстракційного заводу, елеватору для зберігання олійної сировини та котельної. Потужність заводу становить 2400 т/добу насіння соняшнику (800 000 т/рік) або 1800 т/добу насіння ріпаку або 1500 т/добу бобів сої. Об’єм сховищ елеватору для зберігання олійної сировини – 46 000 т насіння соняшника. Загальна вартість комплексу в складі заводу та терміналу з інфраструктурою становить близько 200 млн. доларів США.