17.07.2015

На виконання доручення голови комісії з реорганізації – в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександра Завгороднього, залізничники збільшили до повних схем чотири пари поїздів, що курсують на найпопулярнішому південному напрямку. Загалом ці поїзди залізничники поповнили 16 додатковими вагонами, що дозволить перевозити значно більше пасажирів.

Додаткові вагони включені до складу наступних поїздів:

№ 121/122 сполученням Миколаїв – Київ;

№ 209/210 сполученням Миколаїв – Київ;

№ 90/89 Генічеськ – Дніпропетровськ;

№ 472/471 Дніпропетровськ – Бердянськ.

Залізничники постійно вивчають попит та розглядають можливість збільшити схеми поїздів на інших напрямках, щоб кожен клієнт мав можливість вибрати напрямок і рівень комфорту під час подорожі: у поїздах наявні як бюджетні плацкартні вагони, так і вагони класу люкс. Завдяки попередньому продажу квитків пасажири можуть планувати сімейний відпочинок чи робочу поїздку заздалегідь. Зокрема, придбати квитки на поїзди Інтерсіті+, а також на міжнародні поїзди, у тому числі з СНД, можна за 30 діб до відправлення поїзда.

Попередній продаж квитків на першу добу продажу розпочинається з 08:00. Придбати квитки можна в залізничних касах та за допомогою онлайн-сервісу.

Детальніше про розклад пасажирських поїздів можна дізнатися за посиланням https://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/