17.07.2015

До України повернулися 23 дітей, які протягом трьох тижнів перебували на оздоровленні й відпочинку в Греції на запрошення Посольства України в Грецькій Республіці.

Оздоровлення групи українських дітлахів на острові Хіос (узбережжя Егейського моря) стало  можливим завдяки сприянню Міністерства соціальної політики нашої держави. Організаторами стали Дитячий Фонд України і грецька релігійна благодійна організація «Ковчег Світу. Піклування про матір і дитину».

До складу групи увійшли діти, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь у антитерористичній операції на Сході нашої країни, діти із сімей тимчасово переміщених осіб, з багатодітних та малозабезпечених родин Київської, Черкаської областей і міста Києва.

Дітлахи повноцінно відпочивали, дихали цілющим морським повітрям, побували на екскурсіях островом і материковою Грецією, оглянули пам’ятки історії, відвідали аквапарк, а також пройшли курс психологічної реабілітації. А загалом – отримали неймовірні враження і чудові спогади.

Набувши такого позитивного досвіду, сьогодні Департамент оздоровлення та санаторно-курортного лікування Мінсоцполітики спільно з Посольством України в Греції опрацьовує можливість направлення на оздоровлення до Греції ще двох груп дітей.