18.07.2015

17 липня Голова Служби Микола Чечоткін зустрівся з особовим складом Головного управління Луганської області у м. Сєвєродонецьк.

Під час зустрічі керівник Служби подякував  їм за віддану службу та працю на благо Батьківщини та вручив присвоєні чергові звання, нагороди за їх мужність, героїзм, відвагу та високий професіоналізм під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

«Я від імені всієї Служби хочу подякувати вам, шановні колеги, за вірність, патріотизм, відважність, професійність. Знайте, що ми з вами. Ми віримо в те, що зовсім скоро в Україні запанує мир та спокій і ми продовжимо спокійно ліквідовувати пожежі та інші надзвичайні події. Спільними зусиллями ми переможемо. Дякую вам за вашу працю», – зазначив під час нагородження очільник Служби Микола Чечоткін.

Так, за досягнення високих результатів під час виконання службових обов’язків, за мужність і активну рішучість, виявлені при ліквідації надзвичайних ситуацій у зоні проведення антитерористичної операції Микола Чечоткін нагородив нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» Івана Баранчикова, Олексія Горбунова, Олександра Золотарьова, Сергія Ісаєва, Євгена Ліхачова, Василя Лучакова, Віталія Лучакова, Максима Мельника, Якова Мінченкова, В’ячеслава Прокопенка, Юрія Просвєтова, Віктора Сапєгіна, Геннадія Симирню, Едуарда Стадницького,  Михайла Старченка, Артема Степанчука, Володимира Теняєва, Володимира Тітова, Олександра Тріщенкова, Леоніда Усова, Олексія Філіппова, Сергія Чміля.

За зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій,  пожеж та з нагоди відзначення  незалежності України очільник Служби нагородив Почесною грамотою Кабінету Міністрів України – Валерія Сіляєва.

Також  Голова Служби нагородив нагрудним знаком «Знак Пошани» Миколу Горохова за мужність, самовідданість і високий професіоналізм  під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.