18.07.2015

Десятки навчальних та спальних корпусів, спортивних зал, майстерень, їдалень, харчоблоків, покрівель, інженерних мереж навчальних закладів будуть капітально відремонтовані цього року. На їх реконструкцію з обласного бюджету виділено більше 21 мільйона гривень. Про це повідомили в департаменті освіти та науки облдержадміністрації.

Новий дах спального корпусу отримає Криворізька школа-інтернат №7. Тут освіту отримують 315 дітей з вадами опорно-рухового апарату. Весь минулий рік вони практично не могли навчатися. Дах протікав, псувалися меблі, сирість у приміщенні могла призвести до захворювань дітей. Цього року з обласного бюджету було виділено майже 1 мільйон гривень на капітальний ремонт даху. І вже у вересні дітлахи зможуть розпочати навчання.

Схожі проблеми з покрівлею вирішать у 2015 році й у школі-інтернаті №3 Дніпропетровська, навчально-реабілітаційних центрах Нікополя, Дніпродзержинська, Верхньодніпровська та ліцеї-інтернаті Кривого Рогу.

Також цього року нову шкільну майстерню отримають учні навчально-реабілітаційного центру Дніпропетровська, новий навчальний корпус отримають студенти Дніпропетровського училища фізичної культури.