19.07.2015

У порядку внесення змін до розміщеної на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України інформації про початок роботи конкурсної комісії, строк прийому документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції продовжений до 31 липня 2015 р. включно.

Інформація про порядок прийому та перелік необхідних документів розміщена за посиланням:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248258063&cat_id=244203594

Інформація про порядок внесення пропозицій і голосування за особу, що буде визначена від Кабінету Міністрів для включення до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції

Громадські об’єднання у строк до 18:00 20 липня 2015 р. можуть надати пропозиції щодо кандидатів для включення до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства, надіславши на адресу електронної пошти skr@kmu.gov.ua скан копію заяви засвідчену підписом керівника громадського об’єднання, в якій зазначено інформацію про запропоновану кандидатуру.

Уповноважена посадова особа Секретаріату Кабінету Міністрів України, відповідальна за проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства, зобов’язана невідкладно передати зібрану інформацію авторитетним інтернет виданням, які проведуть он-лайн голосування, що триватиме до 24:00  21 липня 2015 р., яким буде обрано того, хто матиме найбільше голосів громадськості, а відповідно і її довіри.

Проголосувати за обрання кандидата можна на:

Левый берег http://lb.ua/

Українська правда http://www.pravda.com.ua/

Фокус http://focus.ua/