19.07.2015

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні схвалила для оприлюднення на власному веб-сайті проект нових Правил організації звітності, що подаватимуться суб’єктами господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення до НКРЕКП.

Дія Правил поширюватиметься на суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, що підлягають державному регулюванню Комісією.

Правила визначають форми звітності, пояснення щодо їх заповнення, терміни, періодичність та способи подання звітності до НКРЕКП та її територіальних органів.

Форми звітності застосовуватимуться для перевірки та аналізу діяльності ліцензіата, виявлення порушень та їх усунення, а також при встановленні (перегляді) тарифів.

Проект Правил розроблено відповідно до Господарського кодексу України, законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про природні монополії», «Про теплопостачання» та «Про питну воду та питне водопостачання», інших нормативно-правових актів для вдосконалення регуляторних форм звітності ліцензіатів.

Правила підготовлені за участю експертів проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Муніципальна енергетична реформа в Україні».