20.07.2015

17 липня Микола Чечоткін перевірив містечко для тимчасового переміщення людей, яка зведено рятувальниками в Луганській області.

Це містечко було встановлено працівниками ГУ ДСНС України у Луганській області, аби тимчасово розселити якомого більше  людей на випадок посилення бойових дій на Сході України. Майже 180 людей зможуть знайти тимчасовий прихисток та в подальшому попрямувати далі, у більш безпечні райони України.

«Ми повинні зробити все, аби мешканці Донбасу мали змогу безпечно виїхати з території бойових дій», - зазначив Голова Служби Микола Чечоткін.

Хочемо нагадати, що на кордонах районів АТО продовжують роботу 2 транзитні пункти ДСНС України для зустрічі внутрішньо переміщених осіб, а саме: у Донецькій області – в районі міста Красноармійськ; у Луганській області – в районі міста Сватове. Для організації перевезення внутрішньо переміщених осіб з 1 лютого 2015 року розгорнуто 2 додаткові транзитні пункти на вокзалах залізничних станцій у містах Слов’янськ, Костянтинівка Донецької області. Загалом, міжвідомчим координаційним штабом вже переміщено 902 тис. 766 осіб з районів проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території.