21.07.2015

«Освіта - найбільш потужна зброя, яку ви можете використовувати, щоб змінити світ». Від сьогодні ці слова видатного борця за свободу і права людей, світового лідера думок Нельсона Мандели зустрічатимуть кожного відвідувача будівлі Міністерства освіти і науки України.

Цим кредо Міністерство освіти і науки розпочинає проект «Творчий простір МОН 3.0». Адже, час пострадянської системи освіти минає. А створення нової – вимагає тривалих зусиль і нестандартних рішень.

Сьогодні Міністерство наполегливо працює над закладенням основ нової системи освіти і управління нею – системи, яка відповідатиме викликам і потребам XXIстоліття.

Тому замість галереї портретів колишніх Міністрів освіти в будівлі МОН відбуватимуться творчі події: фото та мистецькі виставки, присвячені освіті. «Творчий простір МОН 3.0» - це місце для ідей і поглядів на майбутнє української освіти і науки мовою мистецтва.

Ініціюючи створення «Творчого простору МОН 3.0», Міністерство освіти і науки акцентує увагу на одній з найважливіших рис нової системи. Це увага до всебічного розвитку людини впродовж всього життя, пізнання світу та себе в ньому.

«Простір Музики, Образотворчого мистецтва і діалогів про Нове» (МОН 3.0) покликаний допомогти у виконанні цього надскладного завдання. Вивільнення творчої енергії, її активація і постійне підживлення – це ті складові, без яких зміни не можливі.

Міністерство освіти і науки вдячне Державному підприємству «Виробничо-будівельне об’єднання», яке утримує будівлю МОН, за можливість реалізувати цей проект та допомогу меценатів.