21.07.2015

«Агросектор був і залишається найбільш привабливою галуззю для інвестицій в Україні», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час брифінгу на тему «Інвестиції в аграрну галузь. Підсумки першого Американсько-Українського бізнес-форуму у Вашингтоні» в Будинку Уряду.

Під час інвестиційного форуму було розглянуто перспективи розвитку АПК України, стратегічні проекти з реформування українського агросектору, а також інвестиційна привабливість сільського господарства України.

У рамках робочого візиту до Вашингтона Олексій Павленко зустрівся з Міністром торгівлі США Пенні Прітцкер, Заступником Міністра сільського господарства США Алексіс Тейлор, Заступником Держсекретаря з питань економічного розвитку, енергії та навколишнього середовища США Кетрін Новеллі, з представниками Конгресу США, Торговельної Палати США, а також найбільших компаній - членів Американсько-Української Ділової Ради, які зацікавлені у залученні інвестицій в Україну.

Основним результатом робочої поїздки до США Міністр Олексій Павленко назвав готовність з боку американських компаній продовжувати інвестувати в агропромисловий комплекс України.

Американські компанії, що уже налагодили роботу в Україні, такі як AgCo, Cargill, Monsanto, DuPont Pioneer готові щорічно збільшувати інвестування у вітчизняний агросектор. Також Ексімбанк США розглядає можливість надання довгострокових кредитів Україні на придбання сільгосптехніки на загальну суму 1 мільярд доларів США.

«Процес реформування в аграрній галузі України позитивно оцінений американською стороною. Сприятливий інвестиційний клімат є запорукою для розвитку вітчизняного агросектору» - наголосив Міністр.

Нагадаємо, що 13 липня поточного року у Вашингтоні відбувся перший Американсько-Український бізнес-форум, метою якого стало сприяння поглибленню торговельно-економічних відносин між державами та залученню американських інвестицій в економіку України.