21.07.2015

17-18 липня  Голова Казначейства  Тетяна Слюз здійснила  робочу поїздку до Сумської області. Вона відвідала низку районів, зокрема,  Білопільський, Буринський, Великописарівський, Краснопільський, Конотопський,  Лебединський, Липоводолинський, Недригайлівський, Путивльський, Роменський, Охтирський і  Тростянецький райони.

Тетяна Слюз ознайомилась з роботою територіальних органів Казначейства та провела робочі зустрічі з головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими, сільськими і селищними  головами, керівниками  територіальних органів Казначейства та фінансових органів, розпорядниками бюджетних коштів під час яких, презентувала концепцію розвитку Державної казначейської служби України, акцентувавши  увагу на повноваженнях Казначейства у зв’язку зі змінами у бюджетному законодавстві, довела  інформацію щодо формування та використання коштів освітньої і медичної субвенції, джерел формування надходжень місцевих бюджетів усіх рівнів.

Голова Казначейства  зауважила, що одним із пріоритетів даної концепції  є запровадження системи  дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство»,  що надає можливість розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів працювати в режимі реального часу.

Тетяна Слюз наголосила на необхідності виконання Закону України «Про відкритість використання публічних коштів». Зазначила, що відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» є проект постанови Кабінету Міністрів України «Про Порядок оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку». Вказала, яка структура інформації про платіжні трансакції буде оприлюднюватися.

Також, Голова Казначейства обговорила ряд інших питань, пов’язаних з децентралізацією влади, розвитком та  фінансуванням області.