21.07.2015

Підбір менеджерів структурних підрозділів Укрзалізниці вперше колегіально здійснить кадрова комісія, яка сформована з керівного складу відомства. Кандидатури претендентів на ті чи інші посади кадрова комісія розгляне на своєму засіданні 20 липня.

«Ніяких суб’єктивних оцінок під час підбору кадрів не буде», –  зазначив очільник галузі Олександр Завгородній. За його словами, серед критеріїв відбору будуть професійні якості, компетентність, а також відсутність зловживань.

«Нам не по дорозі з тими, хто працює неефективно, з тими, хто пов’язаний зі зловживаннями чи корупцією, але жоден працівник не буде звільнений із суб’єктивних причин», – зауважив  Олександр Завгородній.

Ключовими критеріями відбору менеджерів у залізничній галузі, як зазначила директор з корпоративного управління та мотивації персоналу Оксана Маріна, є лідерство, налаштованість на результат, клієнтоорієнтованість, винахідництво та новаторство.

«У сучасних умовах ефективний менеджер – це харизматична особистість, що має виражені лідерські якості і здатна вести за собою колектив, яка ставить цілі та йде до поставленої мети, діє на принципах партнерства як зі своїми колегами, так і з клієнтами, втілює інноваційні рішення, є ініціатором і має активну життєву позицію», – зазначила Оксана Маріна.

Вона зауважила, що, безсумнівно, ключовим критерієм залишаються професійні якості та репутація претендента на посаду.

Про результати роботи кадрової комісії Укрзалізниці буде повідомлено додатково.