21.07.2015

Віце–прем’єр-міністр України Валерій Вощевський доручив Міністру інфраструктури України Андрію Пивоварському та в.о. керівника «Укрзалізниці» Олександру Завгородньому провести загальнодержавний з’їзд працівників залізничної галузі.

Таке рішення прийняте за результатами оперативної наради, що відбулася 20 липня.

Метою з’їзду є роз’яснення та обговорення напрямків реформування сфери залізничного транспорту України.

«Укрзалізниця – це потужна артерія, що живить українську економіку. Нині підприємство перебуває на етапі трансформації та реформування. У зв’язку з такими змінами працівники галузі налякані та бояться втратити роботу. Ми повинні їх заспокоїти та роз’яснити основні завдання, що стоять перед реформуванням галузі. А це, насамперед, – економічне зростання, що має позитивно позначитися на добробуті залізничників зокрема та держави вцілому», - зазначив Валерій Вощевський.

Слід зазначити, що на сьогодні в залізничній галузі України працює понад 300 тисяч співробітників.

Рішення про скликання з’їзду працівників залізничної галузі має прийняти рада «Укрзалізниці», яка збереться у цей четвер, 23 липня.

Разом із цим, на урядовому засіданні планується розглянути питання щодо фінансового плану «Укрзалізниці».

Нагадаємо, Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський ініціював проведення спеціальної розширеної наради в Уряді щодо підтримки вітчизняної вагонобудівної галузі та надав доручення «Укрзалізниці» повернути понад 6 тис. вагонів з оренди із заниженою тарифною ставкою.