22.07.2015

21 липня Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський підписав накази про оголошення конкурсного відбору керівників низки державних підприємств та приватних акціонерних товариств.

Ними стали:

• ДП «Іллічівський морський торговельний порт»,

• ДПВШ «Укрводшлях»,

• ПрАТ «Київський електротехнічний завод «Транссигнал»,

• Державний навчально-виробничий заклад авіаційного профілю «Запорізький центр льотної підготовки ім. Маршала авіації О.І. Покришкіна»,

• ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону».

Оголошення про проведення конкурсів разом з кваліфікаційними вимогами до кандидатів буде опубліковане на офіційному сайті Міністерства інфраструктури та у засобах масової інформації протягом 10 днів після підписання наказів.

Заяви для участі у конкурсі прийматимуться протягом 30 календарних днів після оприлюднення оголошення. Нагадаємо, що попередній конкурсний відбір на посаду керівника ДП «Іллічівський морський торговельний порт» був скасований 18 червня через включення порту до переліку підприємств державного сектору економіки, які мають найбільші за розмірами активи (більше двох мільярдів гривень).

Новий конкурс для ІМТП відбудеться у відповідності до порядку проведення відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств. Основні його відмінності в тому, що:

• кваліфікаційні вимоги до кандидатів затверджує комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств Мінекономрозвитку;

• постійно діюча комісія Міністерства інфраструктури після двох етапів конкурсу відбирає фіналістів, кандидатури яких передає комітету з призначень, який після  розгляду на своєму засіданні обирає переможця.

Також раніше Міністерство проводило конкурс очільників інших вищезазначених підприємств. Проте жоден з кандидатів на посаду керівників ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону», Державне підприємство водних шляхів «Укрводшлях» та ПрАТ «Київський електротехнічний завод «Транссигнал» не набрав більшості голосів членів комісії і, отже, не був визнаний переможцем. Єдиний учасник конкурсу на посаду керівника Державного навчально-виробничого закладу авіаційного профілю «Запорізький центр льотної підготовки ім. Маршала авіації О.І. Покришкіна» зняв свою кандидатуру з участі у конкурсі.