22.07.2015

23 липня 2015 року відбудеться круглий стіл - шостий із серії круглих столів з обговорення процесу реалізації земельної реформи в Україні, який проводять Незалежна Група Макроекономічного Аналізу та Прогнозування за сприяння Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Частина І

Тема “Досвід аграрних реформ західних країн Європи”

Спікери:

Катя Деллс (Німеччина), Молодший керівник проекту від проекту Twinning, Глава Міжнародного департаменту консалтингу по BVVG (German Agri-Forest Privatization Agency)

Вільма Даугаліне (Литва), Молодший керівник проекту від проекту Twinning, директор департаменту сільського розвитку Міністерства сільського господарства Литви.

Частина ІІ

Тема “Обговорення нової Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення”

Спікери:

Володимир Лапа, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Ростислав Шманенко, Директор департаменту міжнародного співробітництва та ринку земель Держгеокадастру

Андрій Мартин, Завідувач кафедри землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України, член асоціації “Земельна спілка України”

До участі у круглому столі запрошено керівництво Мінагрополітики, Мінінфраструктури, профільного комітету ВР, експертів МВФ, ЄБРР та Світового Банку, керівників найбільших агрокомпаній країни.

В обговоренні візьмуть участь представники широких експертних кіл, які безпосередньо будуть впливати на хід земельної реформи в Україні.

Час проведення: з 17:00 до 19:00

Місце проведення: Конференц-залі Держгеокадастру за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3.

Акредитація: (044) 244-82-53, (044) 249-96-89.

Електронна адреса: press@land.gov.ua.